“Привіт з Місяця”: Intuitive Machines прислав приголомшливі фото Землі, зняті з космосу

Місяцехід Nova-C компанії Intuitive Machines, що отримав влучну назву Odysseus, не тільки перебуває на шляху до Місяця, на який він примісячиться 22 лютого, а й уже передав захопливі зображення Землі.

Перша партія знімків, опублікована сьогодні в X (колишній Twitter), малює картину успішної подорожі “Одіссеї”. Видно портрет нашої блакитної планети – свідчення потужної системи камер апарату. Серія також охоплює “селфі”, що демонструють дизайн шасі, і навіть відобразила другий ступінь SpaceX Falcon 9, що відлітає і зменшується вдалині.

Крім візуальних задоволень, компанія Intuitive Machines підтвердила через X, що Odysseus перебуває у “прекрасному стані”, перевершуючи очікування і успішно проходячи найважливіші етапи, такі як запуск двигуна. Цей подвиг знаменує собою історичний момент – “перше в історії запалювання в космосі двигуна на рідкому метані та рідкому кисні”.

У передчутті цієї події команда продовжує викладати оновлення на сайті X, детально описуючи прогрес Odysseus у міру просування місячною траєкторією.

Джерело processer.media

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше