путін оголосив військові збори по всій росії

Президент країни-терористки росії володимир путін підписав щорічний указ про призов на військові збори громадян, які перебувають у запасі. Документ 1 березня опубліковано на офіційному порталі правової інформації рф.

Указ набув чинності з дня публікації. Згідно з ним, громадян, які перебувають у запасі, призвуть для проходження військових зборів у Збройних силах рф, військах національної гвардії, рятувальних військових формуваннях МНС, органах державної охорони та ФСБ.

На підставі президентського указу мобілізаційне управління Міноборони випускає директиву, яку розсилають на всі регіональні військкомати. Лише після цього починається розсилка повісток громадянам, які перебувають у запасі.

Повістки “запасникам” можуть приходити раз на три роки. Максимальна тривалість зборів – два місяці. Від зборів звільнено працівників правоохоронних органів, пожежників, митників та громадян з бронею, “закріплених за органами державної влади”.

На збори можуть призвати кожного росіянина, який перебуває у запасі. Він формується з тих, хто пройшов альтернативну службу, і тих, хто звільнений від служби в армії після досягнення 27 років або з інших причин. Зараховують у запас і ухилянтів, які не служили в армії без законних підстав. Крім того, у запасі є жінки, які мають військово-облікову спеціальність.

Джерело ukranews

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше