Relativity Space уклала багаторічний контракт на запуск супутників Intelsat на 3D-друкованих ракетах Terran R

Каліфорнійська компанія Relativity Space, що спеціалізується на 3D-друці ракет, підписала багаторічний контракт на запуск супутників Intelsat за допомогою своєї майбутньої ракети Terran R.

Relativity відмовилася розкрити вартість контракту, але заявила, що він додасться до загального портфеля замовлень на суму 1,8 млрд доларів для дев’яти клієнтів Terran R, яка має бути введена в експлуатацію у 2026 році, передає Bloomberg.

На ринку має з’явитися друга, швидкозростаюча, орієнтована на інновації приватна пускова компанія, яка не називається SpaceX.

— головний виконавчий директор Relativity Тім Елліс.

В останні роки попит змістився в бік ракет-носіїв середньої та великої вантажності, оскільки клієнти зосередилися на створенні масивних сузір’їв супутників, подібних до Starlink компанії SpaceX, яка передає широкосмуговий інтернет на Землю. Terran R зможе виводити на низьку навколоземну орбіту від 23 500 до 33 500 кг. Це приблизно відповідає можливостям ракети SpaceX Falcon 9.

У березні Relativity запустила свою першу ракету Terran 1, виготовлену переважно на 3D-принтері. Вона успішно досягла космосу, але не змогла вийти на орбіту. У квітні компанія оголосила, що планує відмовитися від майбутніх польотів і розробки Terran 1 і зосередиться виключно на розробці більшої Terran R.

Джерело bloomberg

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше