рф розробила пінопластовий дрон ММ-1 для проходу крізь РЕБ України

Російські інженери стверджують, що їм вдалося створити безпілотник, здатний безперешкодно проходити через РЕБ України. Для виготовлення літального апарату ММ-1 вони використовували пінопласт.

Представник TsAGIStart пояснив, що в безпілотнику майже немає металевих деталей. Завдяки цьому він непомітний для засобів РЕБ. Пінопластовий дрон із 5 кг корисного навантаження може розганятися до 100 км/год. На БПЛА змонтовано спеціальну камеру, що дає змогу керувати ним у режимі FPV.

На поточний момент ММ-1 існує у вигляді дослідного зразка. Найближчим часом інженери планують зібрати ще п’ять таких літальних апаратів. Вони намагаються зробити безпілотник максимально невидимим для українських засобів РЕБ.

За даними порталу UAS Vision, пінопласт дійсно має проблемну для засобів РЕБ і РЛС комірчасту структуру. Під час зіткнення радіохвиль із пінопластом відбувається їхнє поглинання, розсіювання або відбиття пустотами всередині. Через це визначити точне місце розташування об’єкта вкрай важко.

Джерело tass

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше