Рф використовувала цивільних пілотів, щоб возити на «Русланах» ракети в білорусь

Співучасниками злочинців армії рф стали як мінімум 200 цивільних пілотів та працівників технічного персоналу

Головне управління розвідки Міноборони України розповіло, що рф використовувала та використовує для військової агресії проти нашої держави не тільки свою військово-транспортну авіацію, але й також – цивільних персонал своїх державних авіаційних підприємств.

Мова зокрема про підприємство “Государственная авиакомпания “224 лётный отряд”, що входить до структури Міноборони рф.

До свого повідомлення ГУР МОУ також додала добутий у рашистів документ, з якого випливає – рф могла використовувати для військових перевезень до білорусі сім літаків типу Ан-124-100 “Руслан” та 15 транспортних літаків Ил-76МД.

В документі також фігурує до 200 цивільних працівників льотного та технічного персоналу “224 летного отряда”, котрі по суті стали співучасниками злочинів армії рф на території України. Наші розвідники фіксують – працівники “224 летного отряда” уже розуміють, що вони уже також стали військовими злочинцями, і їм також доведеться відповідати.

Як можемо відтворити за відкритими джерелами, росіяни використовували літаки типів Ан-124 “Руслан” та Ил-76 для перевезення до білорусі зенітних ракет до комплексів С-300 і С-400, також – ракет до ОТРК “Искандер”.

Формат доставки ракет транспортними літаками використовувався, коли перевезення потрібно було приховати в таємниці, і водночас – мінімізувати охорону для вантажу.

Джерело defence-ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше