Rheinmetall отримав замовлення від ЄС на збільшення виробництва снарядів

Німецький оборонний концерн Rheinmetall отримає понад 130 мільйонів євро від Європейського Союзу на збільшення виробництва боєприпасів.

Що відомо

У рамках закону про підтримку виробництва боєприпасів (ASAP) ЄС виділив Rheinmetall більш як 130 мільйонів євро субсидії. Це фінансування складає вагому частину від загальної суми у 500 мільйонів євро, які ЄС виділив на розширення виробництва 155-мм артилерійських снарядів і пороху.

Шість дочірніх компаній Rheinmetall AG, які отримають фінансування, будуть реалізовані на підприємствах у Німеччині, Угорщині, Румунії та Іспанії. Підписання відповідних грантових угод заплановане на травень 2024 року.

Генеральний директор концерну, Армін Паппергер, висловив вдячність Європейському Союзові за довіру та підтримку, підкресливши важливість артилерії в сучасних військових конфліктах. Він наголосив, що на тлі повномасштабної війни Росії в Україіи, попит на боєприпаси значно зріс у багатьох країнах.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше