Rheinmetall розпочала створення інноваційного “гібридного” заводу в Угорщині

Німецька компанія Rheinmetall взялася за будівництво нового “гібридного” заводу у місті Сеґед, Угорщина, себто він має обслуговувати як цивільні, так і оборонні потреби.

Цей завод вважається першим великим гібридним об’єктом Rheinmetall та оцінюється приблизно в 63 мільйони євро. Площа займатиме приблизно 15 тисяч квадратних метрів на загальній площі у 85 тисяч квадратних метрів.

Завод не лише розширить можливості Rheinmetall в Європі, але зосередиться на російсько-українській війні. Він буде виробляти широкий спектр продукції, наприклад, електричні компоненти, такі як наноструктурні конденсатори чи засоби використання водню для регенерації енергії.

За планом потужності для військової потреби займатимуть десяту частину виробничих площ заводу. Роботи на місці планується розпочати в серпні 2025 року. Окрім того, Rheinmetall активно розвиває співпрацю з Європейським союзом та іншими партнерами задля збільшення обсягів виробництва військової продукції.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше