Rheinmetall розпочинає будівництво нового заводу за 300 млн євро: ціль – виробництво 200 000 снарядів на рік

Німецький оборонний концерн Rheinmetall у понеділок, 12 лютого, почав будувати новий завод Werk Niedersachsen з виробництва боєприпасів у селі Унтерлюс неподалік від Ганновера і Гамбурга. У церемонії закладення фундаменту взяли участь канцлер Німеччини Олаф Шольц, прем’єрка Данії Метте Фредеріксен, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус і голова правління Rheinmetall Армін Паппергер, повідомила пресслужба концерну.

Werk Niedersachsen зможе виготовляти боєприпаси великого калібру і вибухівку. Його проєктна потужність – близько 200 000 артилерійських снарядів на рік (у перші два роки буде менше) і до 1900 тонн гексогену, підприємство створить 500 нових робочих місць.

Вартість снарядного заводу – приблизно 300 млн євро. Rheinmetall покриє видатки власним коштом, без грошей уряду.

Rheinmetall прогнозує, що завод зможе задовольнити потреби Бундесверу в артилерійських снарядах і дозволить Німеччині надавати допомогу країнам-партнерам у випадку криз.

Будівництво триватиме 12 місяців.

До 2025 року Rheinmetall планує вийти на виробництво 700 000 снарядів і 10 000 тонн пороху на рік на своїх заводах у Німеччині, Іспанії, ПАР, Австралії й Угорщині.

  • У грудні 2022 року стало відомо, що Rheinmetall будує на території Німеччини новий завод з виробництва снарядів середнього калібру, щоб не залежати від нейтралітету Швейцарії.
  • У січні 2024 року Rheinmetall розказав, що побудує новий завод з виробництва боєприпасів великого калібру, зокрема для України.
  • Також Rheinmetall планує протягом 2024 року запустити свій завод в Україні, а через пів року після запуску – виробити на ньому перший бронетранспортер Fuchs.
Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше