Rocket Lab успішно доставила на орбіту чотири супутники для космічної розвідки (відео)

Компанія Rocket Lab 31 січня запустила чотири супутники на орбіту у межах місії Four of a Kind, повідомляє Space.

Ракета Electron стартувала з космодрому Rocket Lab у Новій Зеландії о 08:34 за київським часом, виводячи на орбіту чотири супутники космічної розвідки (SSA) для компанії NorthStar Earth & Space.

Супутники Low Earth Multi-Role Receiver (LEMUR) вивели на орбіту приблизно через 52 хвилини після запуску.

Місія успішно завершена! Усі чотири супутники доставлені на цільові орбіти. Вітаємо всіх і ласкаво просимо у космос – Rocket Lab

Супутники будуть здійснювати моніторинг усіх навколоземних орбіт, забезпечуючи підвищений рівень послуг SSA для світової супутникової спільноти.

Крім того, LEMUR надаватимуть «своєчасну і точну інформацію для виявлення космічних об’єктів, відстеження, визначення орбіт, уникнення зіткнень, навігації та попередження про зближення».

Місія Four of a Kind стала першим запуском Rocket Lab у 2024 році.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше