Росія виробляє артилерійські снаряди втричі швидше й учетверо дешевше, ніж США та ЄС – Sky News

Росія виробляє артилерійські снаряди втричі швидше й учетверо дешевше, ніж союзники України — США та Європа. Про це з посиланням на аналіз консалтингової компанії Bain & Company повідомляє Sky News.

Проблема постачання боєприпасів

“Цифри, опубліковані консалтинговою компанією Bain & Company, підкреслюють серйозну проблему, з якою стикаються українські Збройні сили, оскільки вони покладаються на постачання боєприпасів зі Сполучених Штатів і Європи для боротьби з повномасштабним вторгненням Росії”, – йдеться в матеріалі.

Можливості виробництва артснарядів Сполучених Штатів Америки, Великої Британії та Європи все ще не наздогнали Росію, попри загальну економічну потужність українських союзників, яка “значно перевершує” Москву.

Статистика виробництва

За даними дослідження Bain & Company, у 2024 році Росія виготовить приблизно 4,5 млн артилерійських снарядів, тоді як загальне виробництво США і Європи становитиме лише 1,3 млн.

Вартість виробництва російських снарядів становить близько $1 тис. за одиницю, тоді як аналогічна продукція з Європи чи США коштує близько $4 тис. за одиницю.

Реакція українських військових

Українські військові зазначають, що на кожен їхній снаряд окупанти випускають п’ять. “Часто одним, двома, трьома снарядами ми можемо повністю знищити ціль. Ми повинні продовжувати стримувати росіян… І зробити так, щоб кожен метр землі, який вони намагаються захопити, коштував їм сотень життів”, – розповів виданню командир артилерійської батареї 57-ї бригади, старший лейтенант Костянтин.

Висновок

Sky News зазначає, що темп виробництва артилерійських снарядів для України є “одним із небагатьох недоліків”, з яким стикається держава під час війни з Росією. Це підкреслює важливість збільшення виробничих можливостей союзників України для забезпечення стійкого постачання боєприпасів.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше