Росіяни заявили про серійне виробництво САУ “Коалиция-СВ”: що про неї відомо

На російському підприємстві “Уралтрансмаш” показали серійні зразки 152-мм самохідної артилерійської установки 2С35 “Коалиция-СВ”.

Про це повідомляє “Мілітарний” з посиланням на російські ЗМІ.

САУ продемонстрували російському міністру промислової торгівлі денису мантурову, який відвідав “Уралтрансмаш” для перевірки виконання державного замовлення.

Фактично це одні з перших серійних зразків, до цього російські війська отримували дослідні екземпляри, що доводилися до сучасного стану на “Уралтрансмаші”.

САУ “Коалиция-СВ” на підприємстві “Уралтрансмаш”

Дослідник бронетанкової техніки Андрій Тарасенко повідомляє, що потужності підприємства не дозволяли організувати серійне виробництво САУ “Коалиция-СВ”, завод обмежувався ремонтом і модернізацією САУ “Мста” та роботами над дослідними екземплярами “Коаліцій”.

Тарасенко нагадує, що росіяни до цього заявляли про застосування “Коаліцій” у російсько-українській війні, хоча докази цьому відсутні.

САУ 2С35 “Коалиция-СВ” калібром 152-мм базується на платформі танка Т-90. Наведення та обслуговування зброї повністю автоматизовано, екіпаж САУ складає три особи проти п’яти в інших самохідках.

Виробником заявлено, що завдяки автомату заряджання 2С35 має скорострільність від 12 до 16 пострілів за хвилину, дальність може доходити до 70 кілометрів.

САУ “Коалиция-СВ”

2С35 розроблена ВАТ “Центральний науково-дослідний інститут “Буревісник””, дослідні роботи розпочалися у 2002 році.

Перші дослідні зразки почали збирати у 2013 році, показали широкій публіці – у 2015 році. Перша дослідна партія відправилася на озброєння ЗС рф у 2019 році.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше