Російські хакери Midnight Blizzard зламали листування між Microsoft та державними установами Техасу

29 червня стало відомо, що російські хакери Midnight Blizzard зламали електронне листування між Microsoft Corp. та десятками державних установ Техасу.

Про це пише Bloomberg.

Зловмисники отримали доступ до пошти через злом Microsoft, розкритий у січні, під час якого вони вкрали електронні листи деяких керівників компанії. Microsoft попереджає про викриття цієї атаки Міністерство транспорту Техасу, Комісію з трудових ресурсів Техасу, Департамент автомобільних транспортних засобів Техасу, Генеральне земельне управління Техасу та Раду з цінних паперів штату Техас.

Злом пошти Microsoft. Що відомо про Midnight Blizzard

Midnight Blizzard, за даними влади США та Великої Британії, є частиною Служби зовнішньої розвідки росії. Midnight Blizzard також називають APT 29 і Cozy Bear.

Це не вперше, коли Midnight Blizzard атакує американські технологічні компанії. У січні 2024 року стало відомо, що російські хакери атакували компанію Hewlett Packard Enterprise.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше