Російські війська застосовують фальшиві «Ланцети» для введення в оману ЗСУ

Російські окупанти почали використовувати макети “Ланцетів” на позиціях, звідки здійснюють справжні пуски баражуючих боєприпасів.

Про це повідомляє користувач X (Twitter) – зовнішній пілот.

Так, на опублікованих знімках можна помітити облаштовану позицію для пуску баражуючих боєприпасів типу “Ланцет”.

Також на ній можна помітити декілька макетів цих самих боєприпасів, які теоретично мають приманювати погляд української аеророзвідки.

За словами автора допису, не дивлячись на розміщення на цих позиціях макетів, це не заважає ворогу використовувати ці позиції для справжніх пусків.

Треба зазначити, що кількість випадків використання “Ланцетів” на фронті значно знизилась. Можливо це пов’язане з українськими атаки на потужності російського оборонно-промислового комплексу.

Крім того, це може бути пов’язане з ударом по підприємству “Загорский оптико-механический завод” (“ЗОМЗ”), яке виробляло оптичні прилади на замовлення російської армії.

Треба зазначити, що зв’язок між “ЗОМЗ” та компанією ZALA Aero Group недоведений.

Російська мобільна пускова установка баражуючих боєприпасів «Ланцет». Літо 2023. Україна. Фото: ЗМІ РФ

Крім того, це також може бути пов’язане зі знищенням екіпажів розвідувальних БПЛА, про які “Мілітарний” неодноразово повідомляв протягом вересня-жовтня.

Для війни проти України російські окупанти використовують дрони “Ланцет” двох поколінь, що відомі під індексами “Изделие 52” та його продовження “Изделие 51”.

Для використання дрона розрахунком комплексу розгортається станція управління безпілотником у вигляді кейсу та катапульта для запуску.

Як повідомляв “Мілітарний” раніше, в Україні анонсували запуск масового виробництва баражуючих боєприпасів по типу російських «Ланцетів».

Джерело Мілітарний

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше