Російський флот отримав атомну субмарину “Император Александр III”, яка буде озброєна міжконтинентальними балістичними ракетами “Булава”

Російські ЗМІ повідомляють про те, що до складу флоту увійшов стратегічний ракетний крейсер “Император Александр III”. Субмарина є сьомим судном проєкту 955А.

“Император Александр III” – це атомний підводний човен, який був закладений 2015 року і спущений на воду через сім років. Субмарина має довжину 170 метрів, ширину 13,5 метра і водотоннажність у 24 000 тонн.

Крейсер є частиною ядерної тріади. Він буде озброєний міжконтинентальними балістичними ракетами “Булава” (за класифікацією НАТО – SS-NX-30). Максимальна дальність пуску становить 9300 км.

Міжконтинентальна балістична ракета може бути оснащена 6-10 бойовими блоками. За даними з відкритих джерел, потужність ядерного заряду становитиме від 100 до 150 кілотонн.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше