Російський танкер миттєво розвернувся після новин про запровадження санкцій — Bloomberg

Російський нафтовий танкер, що прямував до Балтійського моря, миттєво зробив розворот після повідомлення про запровадження нових санкцій США.

Про це повідомляє Bloomberg.

Судно NS Leader, яке належить рф й прямувало до балтійського порту Приморськ, перебувало біля берегів Португалії, коли 8 лютого близько 14:00 (21:00 за Києвом) Мінфін США оголосив про нові санкції.

250-метровий танкер, який мав завантажитись через 10 днів, майже миттєво вдвічі знизив швидкість, розвернувся назад й змінив пункт призначення на «для замовлень», свідчать дані відстеження суден та інформації про судноплавство, зібрані Bloomberg.

Як зазначає видання, двома місяцями раніше, також потрапивши під санкції, аналогічний маневр здійснило судно Віктор Бакаєв, припинивши свій рейс до іншого російського нафтоекспортного терміналу.

Тепер Віктор Бакаєв стоїть на якорі в одному із чорноморських портів і відтоді не перевозив інших вантажів.

Мінфін США 8 лютого наклав санкції на зареєстровану в Ліберії компанію NS Leader Shipping Incorporated, яка значиться власником NS Leader. Кінцевим власником NS Leader, за даними штатів, є Росія.

Санкції також ввели проти компаній Zeenit Supply and Trading DMCC, що базуються в ОАЕ, Talassa Shipping DMCC і Oil Tankers SCF Mgmt FZCO.

Джерело nv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше