Російський ударний гелікоптер намагався перехопити безпілотник в Ленінградській області (відео)

Кадри події були оприлюднені в мережі.

12 лютого близько 15:00 російський ударний гелікоптер було помічено у процесі перехоплення невідомого безпілотника.

На відео можна побачити, як екіпаж гелікоптеру слідує на близькій відстані за дроном, однак не веде вогонь. Останнє, ймовірно, пов’язано з прольотом над населеним пунктом.

Судячи з кадрів, безпілотник на відео має звичайну аеродинамічну схему з прямим крилом та оперенням в хвостовій частині фюзеляжу.

Наразі невідомо чи вдалось російським пілотам збити дрон.

Нагадаємо, що росіяни вже не вперше звертаються до практики протидії безпілотникам за допомогою армійської авіації. Минулого року російський Ми-28 був задіяний для перехоплення безпілотника ГУР в Криму.

Тоді в ході операції безпілотнику розвідувального відомства вдалось “втекти” від переслідування та вогню з бортової 30-мм автоматичної гармати.

Дрони атакують нафтогазову інфраструктуру

Варто зауважити, що Ленінградська область знаходиться у 800 кілометрах від російсько-українського кордону. Вона вже кілька разів попадала під удари безпілотної авіації.

Зокрема, вніч на 18 січня близько 1:30 ночі портову інфраструктуру в Санкт-Петербурзі атакували дрони українського виробництва з дальністю польоту у 1250 кілометрів.

Тоді невідомий безпілотник літакового типу з розмахом крил 6 метрів та поршневим двигуном ніс на борту бойову частину масою 3 кг.
Також пізніше, 21 січня, безпілотники атакували газові резервуари термінала “Новатек” у морському порту Усть-Луга, Ленінградської області. Внаслідок удару на території підприємства зайнялась потужна пожежа, об’єкт зазнав серйозних ушкоджень.

Джерело Мілітарний

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше