Румунія розпочала військово-морські навчання НАТО Sea Shield 24

Сьогодні, 8 квітня, у Румунії стартували багатонаціональні військово-морські навчання НАТО Sea Shield 24, церемонія відкриття якого відбулася в порту Костанци

Про це повідомляє Radio Romania.

У 9-му випуску навчань Sea Shield беруть участь військові й бойові особи з Болгарії, Франції, Грузії, Греції, Італії, Великої Британії, Нідерландів, Польщі, Португалії, Туреччини, США, Молдови та Румунії.

Зазначено, що до нього залучені більш ніж 2,2 тис. військовослужбовців, 135 кораблів, літаків і транспортних засобів із 12 країн-союзників та партнерів.

“Нам потрібно відпрацювати оперативні процедури в протичовновому, надводному і протиповітряному середовищі, у Чорному морі, а також у річковій зоні відповідальності”, – сказав начальник штабу військово-морських сил Румунії віце-адмірал Міхай Панаїт.

Багатонаціональні військово-морські навчання НАТО Sea Shield 24 спрямовані на навчання в усіх сферах бойових дій та підвищення рівня оперативної сумісності між силами учасників.

8 квітня 20 військовослужбовців штабу бундесверу вирушили до Литви для посилення східного флангу НАТО. Вони мають створити умови для подальшого перекидання солдатів.

Джерело espreso

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше