Saab представить на DSEI 2023 маскувальну радіопрозору сітку Barracuda

12 вересня в столиці Великої Британії відкриється виставка DSEI 2023. Компанія Saab планує представити на ній маскувальну радіопрозору сітку Barracuda.

Основною особливістю даного засобу маскування є радіопрозорість для обраних частот РЛС і систем зв’язку. У маскувальній сітці реалізовано технологію ULCAS-FSS. Завдяки цьому її можна використовувати для маскування антен бездротового зв’язку, антен супутникового зв’язку та РЛС.

Піхотний варіант маскувальної сітки Barracuda

Геннінг Робах, який обіймає посаду керівника підрозділу Saab Barracuda, з цього приводу зазначив, що інженерам компанії вдалося вивести камуфляж на якісно інший рівень. Сітка випускається у двох версіях: для захисту бойової техніки і піхоти. Перша версія чудово показала себе в афганській кампанії. Бронетанкові підрозділи використовували сітку Barracuda для зменшення теплової сигнатури танків.

Танк Leopard 2A5 Сухопутних сил Данії з маскувальною сіткою Barracuda в Афганістані

Висока якість маскувальної сітки, що поглинає тепло, дала змогу Saab отримати багато замовлень на поставку Barracuda від різних країн.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше