Саудівська Аравія будує найсучасніший гірськолижний курорт у серці пустелі (відео)

Саудівська Аравія розпочинає будівництво унікального гірськолижного курорту “Тройен”

Агентство розвитку територій Neom, що належить Саудівській Аравії, нещодавно поділилося новими кадрами з будівельного майданчика проєкту “Тройен”, який обіцяє стати одним з найбільш амбіційних гірськолижних курортів у світі. Розташований приблизно за 50 кілометрів від берегів затоки Акаба у гористій місцевості, курорт розкине свої простори на висоті від 1500 до 2600 метрів над рівнем моря.

Комплекс планується як місце світового класу для відпочинку і спорту, включаючи гірськолижне село з розмаїттям готелів, лікувально-оздоровчий центр, обсерваторію, унікальний кристалічний хмарочос, а також заповідник для любителів природи. Усе це стане частиною більшого плану перетворення Саудівської Аравії в привабливу туристичну дестинацію, що включає інновації та збереження навколишнього середовища.

Завершення будівництва курорту заплановано на 2026 рік. Через три роки після відкриття, у 2029 році, “Тройен” стане господарем Зимових азіатських ігор, що є значним визнанням потенціалу і високих стандартів, закладених в основу цього проєкту. Варто зазначити, що ініціатива з будівництва такого курорту в регіоні, який не асоціюється зі сніговими розвагами, підкреслює амбітні плани Саудівської Аравії з диверсифікації своєї економіки та приваблення міжнародних туристів.

Джерело neom

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше