Сбербанк росії зазнав найбільш потужної DDoS-атаки в історії

ІТ-армія України реалізувала найбільш потужну DDoS-атаку в історії на сбербанк рф. Варто відзначити, що за кілька днів кіберперсонал змінював підходи та протоколи атаки, щоб уникнути будь-яких спроб протистояння. Голова правління банку визнав, що ця атака була однією з найскладніших з погляду інструментів.

26 січня ІТ-армія України повідомила про DDOS-атаку на російський сбербанк. Вони заявили, що хочуть завдати банку “фобій і хвороб” та іншої шкоди. Таким чином, вони вже здійснили найбільшу атаку на сбербанк.

Заступник голови правління сбербанку станіслав кузнєцов розповів про характер атаки. За його словами, атака тривала 24-28 січня. Вона була складною, інструменти змінювалися десятки разів. Він підкреслив, що це було найтривалішою атакою на банк.

ІТ-армія України зазначила, що їм не вистачило потужності для завершення атаки, і закликала інших приєднатися до них. Вони закликали до боротьби з ворогом у кіберпросторі, наголосивши, що війна закінчиться тоді, коли ворог не зможе фінансувати її.

Джерело itechua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше