Сенсація: дрон на батарейках встановлює новий світовий рекорд швидкості – 480,23 км/год (відео)

Люк Белл та його батько Майк Белл з Південної Африки встановили світовий рекорд створенням найшвидшого квадрокоптера на батарейках. Виготовлений на замовлення дрон досяг швидкості 480,23 км/год. Книга рекордів Гіннесса підтвердила, що ентузіасти досягли «найбільшої швидкості за допомогою квадрокоптера з дистанційним керуванням на батарейках».

Люк описує створення дрона як найскладніший свій проєкт. З самого початку випробувань батареї дрона Peregrine 2 траплялися невеликі пожежі через високий струм, який нагрівав акумулятор до 130 °C. Дроти двигуна також спалахували під час тестування з повним навантаженням.

Після 3D-друку остаточної моделі та складання всіх частин Люк здійснив перший політ, який спричинив ще одну пожежу. Ця невдача майже змусила його залишити проєкт, але він вирішив переробити всі частини та спробувати знову. Після нових місяців проб та помилок виконав успішний політ, але він не був рекордним. Це означало ще більше вдосконалень дрона, більш потужні двигуни та інші налаштування для досягнення максимальної швидкості.


Попередній дрон, заявлений як найшвидший у світі дрон з камерою, створив нідерландський виробник БПЛА Dutch Drone Gods разом з компанією Red Bull. Безпілотник з камерою Red Bull Drone 1 розвивав швидкість понад 350 км/год, і його заданням було не відставати від боліда «Формули-1» Макса Ферстаппена під час перегонів. Помітно, що Peregrine 2 дуже схожий за формою та аеродинамікою на Red Bull Drone 1.

Новий рекорд впритул наблизився до великого дорна, який його виробники теж називають найшвидшим у світі. Дрон Huntress II компанії WaveAerospace з США, оснащеного реактивним двигуном розвиває швидкість 483 км/год. Це великий чотириметровий апарат вагою 50 кг. На відміну від малих конкурентів, батарея яких сідає за хвилини, Huntress II досить витривалий і може літати до двох годин на висоті 6 км.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше