Shield AI протестувала футуристичний безпілотник V-BAT, який вміє злітати та приземлятися, як ракети SpaceX

Компанія Shield AI провела випробувальний політ безпілотного літального апарату V-BAT.

V-BAT – це футуристичний дрон, розроблений як безпілотна авіаційна система з вертикальним зльотом та посадкою. Особливістю апарату є те, що він може злітати та приземлятися, як ракети компанії SpaceX, за рахунок використання одного канального вентилятора з вектором тяги.

БПЛА може нести радари із синтезованою апаратурою або засоби радіоелектронної боротьби в залежності від завдання, що виконується. Вантажопідйомність безпілотного літального апарату характеризується як достатня.

Shield AI у рамках останнього випробування запустила V-BAT з есмінця-невидимки класу Zumwalt USS Michael Monsoor (DDG 1001). У планах компанії розмістити рій безпілотників на кожному есмінці, авіаносці, амфібії та патрульному кораблі США та союзників.

Джерело defence-blog

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше