Школярі з Гонконгу створили найменшого у світі людиноподібного робота і побили рекорд (відео)

Найменший у світі робот, схожий на людину, створений групою з чотирьох підлітків у Гонконгу. Його висота становить лише 14.1 сантиметра, що на 11.3 міліметра менше, ніж у попереднього рекордсмена, створеного Зайном Ахмадом Куреші з Пакистану у 2022 році.

Рекорд було офіційно зареєстровано Книгою рекордів Гіннеса. Щоб відповідати вимогам до рекорду, робота навчили ходити на двох ногах і повертати плечі, лікті, стегна та коліна.

Після того, як хлопці спроектували цей маленький пристрій, використовуючи програмне забезпечення з лабораторії робототехніки школи, вони виготовили панелі корпусу з акрилу та компоненти, надруковані на 3D-принтері. Потім було укладено контракт з фабрикою на виробництво кількох сервомоторів, які дозволяють роботу рухати руками та ногами.

У коментарях для Книги рекордів Гіннеса члени команди розповіли, що механізм може ходити, грати у футбол, танцювати й навіть займатися кунг-фу. Крім слави внесення до Книги рекордів, молодь каже, що їхньою мотивацією для створення робота було створення недорогого навчального інструменту для використання в освіті STEAM (наука, технології, інженерія, мистецтво та математика).

Проектуючи пристрій максимально маленьким, вони кажуть, що це може знизити витрати на масове виробництво, зробивши робота більш доступним та доступним для неблагополучних сімей. “Ми також плануємо відкрити дизайн та програмний код, щоб далі сприяти нашій меті — популяризації освіти STEAM”, — сказав член команди Ісаак.

Робот живиться від вбудованого літій-іонного акумулятора на 7,4 вольта і може керуватися дистанційно за допомогою додатку або за допомогою кнопок на панелі, яка знаходиться на спині гуманоїда.

Джерело iflscience

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше