Штучний інтелект проєктує системи військових кораблів із точністю 100% у 300 разів швидше за людину

На початку березня ми писали, що гіперзвуковий літак під управлінням штучного інтелекту за 8 секунд знищив винищувач F-35 у віртуальному бою. Через кілька днів ШІ переміг професійного пілота в сутичці дронів. Тепер нейромережа продемонструвала, що вона може проєктувати системи військових кораблів набагато ефективніше, ніж людина.

Китайські фахівці не встигають проєктувати кораблі, у зв’язку з чим верфі простоюють. Вирішити проблему хочуть за допомогою штучного інтелекту. Новий конструктор, в основу якого покладено нейромережу, продемонстрував, що він працює точніше і швидше, ніж штат співробітників.

Фахівці розробили проектувальник систем військових кораблів, який працює на базі штучного інтелекту. Він зміг виконати роботу без помилок і впорався в 300 разів швидше, ніж людина. Після випробування виявилося, що рішення, яке було створено нейромережею, можна впроваджувати у виробництво.

Авторами проєкту є вчені Китайського центру проєктування і дослідження кораблів. Їхній конструктор займається проєктуванням електричної системи корабля на основі даних, отриманих упродовж 10 років у рамках роботи за іншими проєктами.

Джерело scmp

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше