Скандал на Samsung: працівники зазнали опромінення на роботі, розпочато розслідування

Південнокорейська влада порушила справу проти Samsung після того, як встановила, що двоє працівників одного з заводів технічного гіганта зазнали рентгенівського опромінення. У двох шпиталізованих пацієнтів помітні «ненормальні» симптоми на пальцях, йдеться у заяві Комісії з ядерної безпеки Південної Кореї (NSSC).

У заяві Samsung йдеться, що двоє співробітників заводу з виробництва напівпровідників у Гіхеуні зазнали випадкового впливу рентгенівських променів на руки.

«Зараз ці люди проходять контрольні обстеження в лікарні, і Samsung повністю підтримує їхнє лікування та відновлення. Компанія співпрацюватиме з усіма відповідними органами та забезпечуватиме запобігання рецидивам», — заявляє Samsung.

Завод Samsung у Гіхеуні знаходиться приблизно в 40 км на південь від столиці Південної Кореї Сеула. Влада заявила, що призупинила використання машини, яка стала причиною інциденту. Наразі точна причина опромінення невідома, оскільки Комісія з ядерної безпеки проводить розслідування. Комісія заявила, що вживатиме подальших заходів, якщо будуть підтверджені будь-які порушення законів безпеки.

Це не перший випадок опромінення працівників Samsung. Уряд Південної Кореї пов’язав рак, який забрав життя однієї з колишніх співробітниць компанії у 2012 році, з опроміненням та хімічним впливом під час її роботи на одному з заводів. Компанія вибачилася перед працівниками, які захворіли на рак на її заводах, і у 2015 році створила компенсаційний фонд для них та сімей померлих.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше