“Схоже, світ залишиться без Hyperloop”: компанія звільняє працівників та продає активи — Bloomberg
Компанія Hyperloop One, яка розробляла вакуумні тунелі для швидкісних поїздів, щоб перевозити пасажирів і вантажі зі швидкістю, подібною до швидкості літака, закривається.
Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на інформацію від анонімних осіб, знайомих із ситуацією.
Від часу свого заснування у 2014 році стартап Hyperloop One зібрав понад $450 млн.
Компанія побудувала невеликий тестовий тунель поблизу Лас-Вегасу, а коли отримала інвестиції від компанії Virgin Річарда Бренсона, то взяла тимчасову назву Virgin Hyperloop One.
Virgin забрала з назви свій бренд після того, як у 2022 році Hyperloop One вирішила зосередитися на перевезеннях вантажів, а не людей.
Натепер компанія звільнила більшу частину своїх співробітників і намагається продати всі активи, тестовий тунель і техніку. На початку 2022 року в компанії працювало понад 200 співробітників.
Також Hyperloop One закрила свій офіс у Лос-Анджелесі. Працівникам, які займаються продажем активів, повідомили, що їхня робота завершиться 31 грудня.
Дубайський конгломерат DP World підтримує Hyperloop One з 2016 року і володіє контрольним пакетом акцій. Зазначається, що решту інтелектуальної власності стартапу передадуть DP World.