SpaceX показала епічне випробовування двигунів своєї мегаракети Starship

Компанія SpaceX продовжує готуватися до третього запуску найбільшої у світі ракети Starship. Напередодні провели статичне вогневе випробування двигунів.

Космічна компанія випробувала новий прототип Starship на стартовому комплексі в Південному Техасі.

«Starship для третього польоту пройшла статичне вогневе випробування повної тривалості зі всіма шістьма своїми двигунами Raptor», — зазначили в SpaceX та опублікували відео цієї події, зафільмовані з двох різних ракурсів.


Наразі Starship готується до третього випробувального польоту. Він може відбутися у найближчі тижні, заявляв засновник і генеральний директор компанії Ілон Маск. Однак для цього компанія ще має отримати дозвіл від Федерального авіаційного управління США (FAA), яка вивчає нещасний випадок, що стався під час останнього запуску 18 листопада. Тоді перший ступінь системи Super Heavy вибухнув, повертаючись на Землю.

Як відомо, цю найбільшу та найпотужнішу багаторазову ракету Маск планує використовувати для того, аби відправляти людей на Місяць, Марс та до інших куточків всесвіту.

Джерело nv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше