“Схоже, світ залишиться без Hyperloop”: компанія звільняє працівників та продає активи — Bloomberg

Компанія Hyperloop One, яка розробляла вакуумні тунелі для швидкісних поїздів, щоб перевозити пасажирів і вантажі зі швидкістю, подібною до швидкості літака, закривається.

Про це повідомляє Bloomberg, посилаючись на інформацію від анонімних осіб, знайомих із ситуацією.

Від часу свого заснування у 2014 році стартап Hyperloop One зібрав понад $450 млн.

Компанія побудувала невеликий тестовий тунель поблизу Лас-Вегасу, а коли отримала інвестиції від компанії Virgin Річарда Бренсона, то взяла тимчасову назву Virgin Hyperloop One.

Virgin забрала з назви свій бренд після того, як у 2022 році Hyperloop One вирішила зосередитися на перевезеннях вантажів, а не людей.

Натепер компанія звільнила більшу частину своїх співробітників і намагається продати всі активи, тестовий тунель і техніку. На початку 2022 року в компанії працювало понад 200 співробітників.

Також Hyperloop One закрила свій офіс у Лос-Анджелесі. Працівникам, які займаються продажем активів, повідомили, що їхня робота завершиться 31 грудня.

Дубайський конгломерат DP World підтримує Hyperloop One з 2016 року і володіє контрольним пакетом акцій. Зазначається, що решту інтелектуальної власності  стартапу передадуть DP World.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше