Скільки коштує ChatGPT? Давайте розберемось в тарифних планах OpenAI

Платформа чат-ботів на базі штучного інтелекту ChatGPT від OpenAI продовжує розширюватися, додаючи нові функції. Тепер вона пропонує магазин GPT Store для додатків і сервісів зі штучним інтелектом. Нещодавно з’явилася функція пам’яті, яка дозволяє зберігати налаштування, щоб чати були більш адаптовані під вас. А незабаром ChatGPT отримає оновлений голосовий режим, що дозволить вам взаємодіяти з платформою в режимі реального часу.

Отже, вам може бути цікаво: скільки коштує ChatGPT? На це питання складніше відповісти, ніж ви можете собі уявити. OpenAI пропонує безліч тарифних планів для ChatGPT, як платних, так і безкоштовних, орієнтованих на клієнтів від приватних осіб до некомерційних організацій, малого та середнього бізнесу, освітніх установ і підприємств.

Що може ChatGPT в безкоштовній версії

Колись безкоштовна версія ChatGPT була досить обмеженою, але тепер OpenAI розширила її можливості. Користувачі безкоштовної версії отримують доступ до моделі GPT-4o, відповіді з доповненим контентом з Інтернету, доступ до магазину GPT Store, можливість завантажувати файли та фотографії, а також зберігати налаштування чату як “спогади”. Користувачі також можуть використовувати розширений аналіз даних, який дозволяє аналізувати файли, такі як електронні таблиці та PDF-файли.

Проте є й недоліки безкоштовного плану ChatGPT, зокрема, щоденні обмеження потужності моделі GPT-4o залежно від попиту. Коли користувач досягає лімітів, він автоматично переключається на менш потужну модель GPT-3.5. Користувачі безкоштовної версії також втрачають певні можливості аналізу даних.

ChatGPT Plus

Для окремих користувачів, яким потрібен більш потужний ChatGPT, існує ChatGPT Plus, який коштує $20 на місяць.

ChatGPT Plus пропонує в п’ять разів більшу пропускну здатність, ніж безкоштовний план, а також ранній і пріоритетний доступ до нових інструментів, таких як клієнт OpenAI для macOS. Передплатники отримують оновлену функцію аналізу даних на основі GPT-4o, яка дозволяє створювати інтерактивні діаграми і таблиці з наборів даних. Користувачі можуть завантажувати файли для аналізу безпосередньо зі сховищ Google Drive і Microsoft OneDrive або зі своїх пристроїв.

ChatGPT Team

Для малого бізнесу або організацій, які потребують кількох ліцензій ChatGPT, існує план ChatGPT Team. Він коштує $30 за користувача на місяць або $25 за користувача на місяць при річній оплаті для 149 користувачів. Але чи вигідно це?

ChatGPT Team надає спеціальний робочий простір та інструменти адміністрування для управління командою. Всі користувачі отримують доступ до останніх моделей OpenAI та інструментів для аналізу, редагування і витягування інформації з файлів. Крім того, ChatGPT Team дозволяє людям у команді створювати та ділитися власними додатками, схожими на програми в GPT Store, адаптованими для конкретних випадків використання або відділів.

ChatGPT Enterprise

Для великих організацій, яким потрібно понад 149 ліцензій, є план ChatGPT Enterprise. Ціна не публікується, але вона становить приблизно $60 за користувача на місяць при мінімум 150 користувачах і 12-місячному контракті.

ChatGPT Enterprise додає можливості конфіденційності та аналізу даних “корпоративного рівня”, підвищену продуктивність і розширені можливості кастомізації. Спеціальний робочий простір і консоль адміністратора включають інструменти для управління використанням ChatGPT співробітниками, включаючи інтеграцію для єдиного входу, перевірку домену та інформаційну панель для статистики використання. Шаблони розмов дозволяють створювати внутрішні робочі процеси та ботів з використанням ChatGPT, а API-платформа OpenAI дозволяє створювати повністю кастомні рішення.

ChatGPT Edu

ChatGPT Edu створений для університетів, студентів, викладачів, дослідників і операційних команд кампусів. Ціна ще не оприлюднена, але ми оновимо цей розділ, як тільки з’явиться інформація.

ChatGPT Edu підтримує SCIM, відкритий протокол для управління ідентифікацією та доступом. Клієнти отримують інструменти для аналізу даних, єдиний вхід, підвищену безпеку та можливість створювати та ділитися власними чат-ботами.

OpenAI для некомерційних організацій

OpenAI for Nonprofits – це низка знижок для відповідних організацій. Некомерційні організації можуть отримати доступ до команди ChatGPT за зниженою ціною – $20 щомісяця за користувача. Більші організації можуть отримати 50% знижку на ChatGPT Enterprise, що становить близько $30 за користувача.

Наразі OpenAI не приймає заявки від академічних, медичних, релігійних або урядових установ.

Висновок

OpenAI пропонує різні тарифні плани для ChatGPT, щоб задовольнити потреби широкого спектра користувачів, від приватних осіб до великих підприємств і некомерційних організацій. Вибір плану залежить від ваших потреб у функціях, обсягу використання та розміру команди. Запровадження широкого спектра тарифних планів, схоже, дозволяє OpenAI працювати над вдосконаленням своїх моделей, та значно перевершувати своїх конкурентів у проникненні в широкі маси та комерціалізації проєкту.

Джерело TechCrunch

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше