Словенія таємно передала ЗСУ партію безпілотників Belin

Компанія C-Astral, що працює на словенському ринку, приховано передала ЗСУ партію безпілотників Belin. Зараз інженери компанії зайняті удосконаленням захисту нової версії дрона Belin-V. Вони хочуть зробити літальний апарат невразливим для ворожих систем РЕБ.

В інтерв’ю Defense News співробітник компанії Джерней Модерк розповів, що інженери C-Astral отримують від українських військових зворотний зв’язок. Дані з України використовуються для поліпшення безпілотників.

Назвати обсяг переданої ЗСУ партії БПЛА представник словенської компанії відмовився. Він лише повідомив, що українська армія отримала від C-Astral кілька безпілотних систем відносно недавно.

Безпілотник Belin спочатку розробляли для збору розвідданих, ведення спостереження і проведення рекогносцировок. Для його запуску потрібна катапульта. У небі Belin може перебувати до трьох годин. Дальність каналу зв’язку прямої видимості становить 40 км.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше