SpaceX б’є власний рекорд: 19-те повторне використання Falcon 9 успішно доставляє 22 супутники Starlink на орбіту (відео)

Компанія SpaceX 23 лютого запустила 22 інтернет-супутники Starlink на орбіту під час 19-го повторного польоту першого ступеня ракети Falcon 9, повідомляє Space.

Ракета-носій Falcon 9 з 22 супутниками Starlink стартувала з бази Космічних сил Ванденберг у Каліфорнії о 06:11 за київським часом.

Це була 19-та місія для першого ступеня Falcon 9, що відповідає рекорду повторного використання ракет, який SpaceX встановила під час запуску Starlink у грудні 2023 року.

Перший ступінь Falcon 9 повернувся на Землю приблизно через 8,5 хв після старту та приземлився на платформу Of Course I Still Love You в Тихому океані.

Of Course I Still Love You доставить перший ступінь ракети на сушу для перевірки, ремонту, і цілком ймовірно, ще одного польоту.

Верхній ступінь Falcon 9 вивів 22 супутники Starlink на низьку навколоземну орбіту приблизно через 62 хв після старту.

Наразі мегасузір’я Starlink на низькій навколоземній орбіті складається з понад 5400 діючих супутників, і їхня кількість продовжує постійно зростати.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше