SpaceX Ілона Маска несподівано купила Boeing

SpaceX, компанія Ілона Маска, схоже, придбала літак Boeing 737, який раніше належав Air China, але навіщо, поки невідомо.

Як повідомляє Business Insider, літак з реєстраційним номером N154TS був зафільмований відомим споттером під час посадки в міжнародному аеропорту Лос-Анджелеса в середу, 31 січня, де його унікальна сіра ліврея привернула увагу.

Реєстр Федерального управління авіації (FAA) вказує, що власником літака є Falcon Aviation Holdings LLC. Адреса цієї компанії співпадає з адресою штаб-квартири SpaceX у Готорні, Каліфорнія.

Falcon Aviation Holdings стала власником Boeing 737-800 ще у липні, згідно з даними від Planespotters.net. Літак вперше був введений в експлуатацію у 2002 році, коли його отримала Air China.

Через десять років Air China переобладнала літак під вантажний. Наразі не ясно, чи він залишається у такій конфігурації, або для чого його може використовувати SpaceX.

Цікаво, що дочірня компанія, яка володіє літаком, відрізняється від інших літаків, пов’язаних з SpaceX.

Джек Свіні, авіаційний ентузіаст, який раніше викликав невдоволення Маска, стежачи за його літаками онлайн, зазначив, що зі SpaceX пов’язано п’ять літаків. Більшість з них належать Falcon Landing LLC.

Окрім “нового” Боїнга, інші чотири — це приватні літаки Gulfstream, враховуючи G650, який є звичайним засобом повітряного транспорту для самого Маска.

Таким чином, чому його компанія придбала ще один літак, який може вмістити до 10 разів більше людей, ніж Gulfstream, залишається невідомим.

SpaceX поки що не надала коментар на запит журналістів з приводу придбання нового літака.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше