SpaceX запустила 23 супутники Starlink під час 300-ї місії (відео)

Компанія SpaceX запустила на орбіту 23 інтернет-супутники Starlink за допомогою ракети-носія Falcon 9, повідомляє Space.

Falcon 9 з 23 супутниками Starlink стартувала з космодрому на мисі Канаверал у Флориді 15 січня о 03:52 за київським часом.

Falcon 9 доставила 23 супутники Starlink на орбіту з Флориди, завершивши наш 300-й успішний запуск!
SpaceX

Перший ступінь Falcon 9 повернувся на Землю приблизно через 8 хвилин після старту, успішно приземлившись на автоматичну платформу A Shortfall of Gravitas в Атлантичному океані.

Згідно з описом місії SpaceX, це був 12-й запуск і посадка для цієї ракети-носія.

Верхній ступінь Falcon 9 продовжив виведення 23 супутників Starlink на низьку навколоземну орбіту, розгорнувши їх там приблизно через 64,5 хвилини після старту.

Запуск 15 січня був другою частиною подвійного запуску Starlink, оскільки SpaceX також запустила партію Starlink з каліфорнійської бази космічних сил Ванденберг уранці 14 січня.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше