США дозволили Нідерландам купити протирадіолокаційні ракети для F-35

Державний департамент США схвалив продаж Нідерландам протирадіолокаційних ракет AARGM-ER для застосування з винищувачами п’ятого покоління F-35 Lightning II.

За інформацією, опублікованою на сайті Defense Security Cooperation Agency (DSCA), сума угоди складає приблизно $700 мільйонів. В рамках цього контракту Нідерланди отримають 265 ракет AARGM-ER, а також необхідні запчастини та модулі управління.

AARGM-ER (Advanced Anti-Radiation Guided Missile Extended Range) являє собою значне вдосконалення ракети AGM-88E AARGM і призначена для ефективного придушення радіолокаційних систем протиповітряної оборони противника. Ракети мають інерціальну систему наведення, GPS і можуть самостійно знаходити цілі завдяки активно-пасивній радіолокаційній головці самонаведення. Бойова частина вагою 70 кг містить 12 845 вражаючих елементів, виготовлених з вольфраму.

У США AARGM-ER використовуються з декількома типами літаків, включаючи палубні винищувачі F/A-18EF Super Hornet та EA-18G Growler, окрім вже згаданого F-35 Lightning II.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше