США розслідують роль Meta у сприянні нелегальному обігу наркотиків

Федеральна прокуратура Сполучених Штатів Америки активно займається розслідуванням щодо того, як соціальні мережі, належні компанії Meta, можливо, сприяли незаконному обороту наркотичних речовин. Центром уваги слідчих є платформи Facebook та Instagram, які, за даними неофіційних джерел, могли бути використані для здійснення незаконних операцій з наркотиками, приносячи прибуток компанії.

За інформацією Wall Street Journal, у рамках розслідування минулого року Meta були відправлені судові повістки, які вимагали від компанії надати документи, що могли б підтвердити наявність незаконного вмісту наркотиків на їхніх платформах або факти нелегального продажу.

У відповідь на звинувачення представник Meta заявив, що діяльність, пов’язана з продажем заборонених наркотичних речовин, категорично суперечить політиці компанії. Він також підкреслив, що Meta активно вживає заходів для виявлення та видалення подібного вмісту та вже співпрацює з правоохоронними органами, щоб протидіяти розповсюдженню наркотиків через Інтернет.

За словами державного секретаря США Ентоні Блінкена, уряд Америки співпрацює не тільки з Meta, але й з іншими технологічними гігантами, включаючи Snap, щоб боротися з проблемою синтетичних наркотиків у мережі. Очікується, що подальше розслідування допоможе встановити відповідальність та розробити заходи для запобігання подібним ситуаціям у майбутньому.

Джерело Wall Street Journal

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше