США вдруге за тиждень випробували міжконтинентальну ракету Minuteman III

США провели випробування своєї міжконтинентальної балістичної ракети (МБР) Minuteman III, щоб перевірити її можливості для ядерного стримування.

Перше випробування, яке відбулося 4 червня, включало запуск неозброєної міжконтинентальної балістичної ракети з бази космічних сил Ванденберг у Каліфорнії. Згідно з командуванням глобального удару ВПС США, мета випробувального пуску була «перевірити безпеку, захист, ефективність і готовність системи озброєння».

Через два дні з того ж місця був запущений ще один Minuteman III, який пролетів приблизно 6759 кілометрів до полігону протиракетної оборони імені Рональда Рейгана на Маршаллових островах.

За повідомленнями, ці випробування мали на меті продемонструвати, що американська ядерна програма є надійною і ефективною для стримування сучасних загроз.

«Ці випробування мають величезне значення не тільки для оборони нашої країни, але також є ключовим моментом у демонстрації виняткових можливостей і досвіду нашої відданої команди», — сказав віцекомандир Space Launch Delta 30 полковник Браян Тітус.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше