США включили рф до списку країн, які торгують людьми

У вівторок Сполучені Штати внесли росію до переліку країн, які проводять політику чи практику торгівлі людьми.

Список було оприлюднено у щорічному звіті Державного департаменту, повідомляє Reuters.

У доповіді вперше, згідно з мандатом Конгресу від 2019 року, з’явився розділ “Торгівля людьми, спонсорована державою”. Росія часто фігурує у доповіді у зв’язку з її вторгненням в Україну і тим, що в документі названо «фактором ризику» у зв’язку з тим, що мільйони українських біженців, які залишили свою країну, ризикують стати жертвами торгівлі людьми.
«Мільйонам українців довелося залишити свої будинки… деякі взагалі залишили країну, більшість – з тим, що вони змогли взяти із собою в руках. Це робить українців дуже вразливими до експлуатації», – сказав держсекретар Ентоні Блінкен на церемонії щодо подання звіту.

Держсекретар зазначив, що наразі у світі налічується близько 25 мільйонів жертв торгівлі людьми.

До списку країн, що торгують людьми, також увійшли Афганістан, Бірма, Куба, Іран, Північна Корея та ще п’ять країн, у яких документально підтверджена політика або схема торгівлі людьми, примусової праці та сексуального рабства у пов’язаних з урядом секторах.

Доповідь також містить окремий перелік з 12 країн, які використовують або вербують дітей-солдатів. До нього увійшли росія та низка інших держав із вищезазначеного списку.

Москва, як йдеться у звіті, брала активну участь у примусовій праці північнокорейських робітників-мігрантів, у тому числі шляхом видачі віз тисячам у очевидній спробі обійти резолюції ООН, що вимагають їхньої репатріації.

Кірбі також процитував повідомлення про те, що після захоплення частини східного Донбасу в 2014 році сепаратисти, які очолюють росію, використовували дітей для чергування на блокпостах, як бойовиків та на інших постах.

Після повномасштабного вторгнення цього року у звіті йдеться про те, що засоби масової інформації оприлюднили нові непідтверджені повідомлення про те, що російські сили використовують дітей як живий щит.

У ньому процитовані повідомлення про те, що війська, що керуються росією, загнали тисячі українців, у тому числі дітей, у «фільтраційні табори», де у них вилучають документи, змушують брати російські паспорти, а потім переправляють у віддалені райони росії.

Джерело myc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше