США заборонили NVIDIA продавати до Китаю чипи A800 і H800, які були створені для обходу експортних обмежень

Американська влада запровадила нові обмеження на експорт високотехнологічних чипів до Китаю. Під заборону потрапили прискорювачі обчислень A800 та H800.

Що відомо

Восени 2022 року США заборонили експортувати в Китаї чипи з певною швидкістю передачі даних. Обмеження торкнулися прискорювачів обчислень A100 і H100. Для вирішення проблеми компанія NVIDIA створила їхні спрощені версії – A800 і H800 відповідно.

За даними Bloomberg, нові правила експортного контролю тепер зачіпають чипи A800 і H800. Під час експорту прискорювачів обчислень із нижчим рівнем швидкодії компанії мають задекларувати поставки. Розгляд повідомлення займатиме 25 днів. За його підсумками буде винесено рішення про необхідність отримання експортної ліцензії.

Розширення експортних обмежень пов’язане з тим, що китайські компанії можуть досягати бажаного рівня швидкодії, використовуючи велику кількість менш продуктивних чипів. Американські чиновники вважають, що це становитиме загрозу національній безпеці США.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше