США замінять передані Україні Bradley новою версією БМП

M2A4E1 є найбільш сучасною та живучою версією Bradley завдяки інтеграції системи активного захисту Iron Fist.

США мають намір замінити кожну бойову машину піхоти Bradley, яку передали Україні, новою версією такої техніки. Вона буде оснащена активним захистом. Про це повідомило Виконавче управління програми наземних бойових систем (Program Executive Office Ground Combat Systems) у Facebook.

Армія США отримала фінансування для закупівлі нової версії Bradley – M2A4E1 – за кожен такий БМП, який подарували Україні.

Версію M2A4E1 Bradley представили ще минулого тижня у штаті Мен. M2A4E1 є найбільш сучасною та живучою версією Bradley завдяки інтеграції системи активного захисту Iron Fist. Також у цій версії БМП є вдосконалений приціл навідника та кліматичний контроль для десанту.

У США представили нову версію Bradley. Фото: facebook.com/peogcs 

Активну систему захисту Iron Fist розробили в Ізраїлі. Вона призначена для того, щоб захищати техніку від протитанкових ракет, та реактивних гранат. Система відстежує потенційну загрозу за допомогою радарів, а потім знищує випущені по техніці ракети.

Джерело newsyou

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше