Стартує серійне виробництво B-21 Raider – новітнього стелс-бомбардувальника США

Компанія Northrop Grumman отримала зелене світло на початок виробництва новітнього бомбардувальника B-21 Raider.

Виробництво малопомітного стелс-бомбардувальника B-21 Raider просувається вперед. Минулої осені, ґрунтуючись на результатах наземних і льотних випробувань і зрілих планах команди з виробництва, я дав добро на початок серійного виробництва B-21. Однією з ключових характеристик цієї програми від самого початку була розробка виробництва – і в таких масштабах, щоб забезпечити надійне стримування супротивників,- заявив Вільям Лаплант, заступник міністра оборони США з питань закупівель і забезпечення.

Бомбардувальник-невидимка здійснив свій перший політ у листопаді, за результатами цього випробування Northrop отримала контракт на початкове виробництво B-21. У четвер компанія відзвітує про прибутки за останній квартал 2023 року і, ймовірно, надасть інвесторам оновлену інформацію про програму.

Минулого тижня ВПС підтвердили, що один з шести випробувальних літаків B-21 здійснив випробувальний політ з авіабази Едвардс, що стало другим публічно підтвердженим польотом бомбардувальника, передає Defence One.

Northrop Grumman B-2 Spirit

Цей літак замінить B-1B Lancer та B-2 Spirit і, як очікується, надійде на озброєння в середині 2020-х років. ВПС планують закупити щонайменше 100 одиниць.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше