Стелажі для складів та їхні особливості

Щоб комфортно й ергономічно організувати простір у приміщенні, де зберігається продукція або матеріали, будь-якому підприємству знадобляться стелажі. Так називаються конструкції, зроблені з вертикальних траверс та горизонтальних перекладин або траверс, на які складають товари. Спеціальні системи не займають багато місця й використовуються також для зонування.

Перш ніж замовити стелаж металевий, варто запевнитись, що він відповідає характеристикам продукції, а саме, вазі й габаритам. В залежності від цих показників випускають різні моделі, призначені для тих або інших задач. Мають значення й інші критерії продукції, а саме, наявність або відсутність пакування, форма, розмір, вимоги до зберігання тощо.

Переваги стелажів від українського виробника

Замовляти системи для зберігання найкраще у досвідчених компаніях, здатних запропонувати виробництво під ключ і надати додаткові послуги. Підприємство «Форстор» багато років займається виготовленням стелажів із різними характеристиками, вже успішно реалізувало безліч проєктів. Тут можна замовити виготовлення конструкцій як за стандартними, так і індивідуальними параметрами і з точним виконанням побажань клієнта.

Українська компанія має власне виробництво у Дніпрі, де використовує сучасне обладнання та якісні матеріали. Виготовляє моделі, які повністю відповідають сучасним вимогам і розраховані на довготривале використання. Термін експлуатації складає мінімум 10 років, при цьому немає потреби у частому обслуговуванні. Виробник займається також доставкою продукції по Україні та її монтажем на об’єкті.

Підприємство «Форстор» пропонує замовити стелажі за доступними цінами. Переплат немає, адже конструкції привозять безпосередньо із заводу, у процесі не залучені треті особи. Компанія надає повний комплекс послуг для використання складських систем, зокрема проєктування за індивідуальними параметрами, вибір навантажувальної техніки, гарантійне обслуговування. Фахівці завжди проконсультують по доступних варіантах і допоможуть вибрати.

Які стелажі можна замовити

Не дивлячись на те, що більшість систем схожі між собою, в залежності від призначення існують певні відмінності. Це, наприклад, максимальне навантаження на одну полицю – в залежності від цього показника виділяють легкі або важкі, посилені серії. Кількість ярусів може бути різною – для визначення загальної висоти керуються параметрами приміщення для зберігання.

Стелажі для складів та їхні особливості

«Форстор» випускає наступні типи стелажів:

  • палетні. Найбільш поширені на сучасних підприємствах, призначені для виготовлення палетованої продукції. Перед використанням кожна конструкція проходить випробування на міцність. По площі показник ефективності таких моделей складає 140%, по використанню корисного об’єму – 70%;
  • набивні. Такі моделі називають ще в’їзними або набивними, вони використовуються для зберігання палетованої продукції з однаковою номенклатурою. У цій конструкції немає міжрядних проїздів, тому вона не займає багато місця та забезпечує високу щільність зберігання;
  • консольні. Це збірно-розбірні стелажі з металу, які використовують для розміщення та зберігання довгомірних товарів. Для виготовлення беруть українські та європейські профілі, за їх допомогою можна отримати якісну систему будь-якого рівня складності;
  • поличні. Дуже прості та легкі моделі, які користуються великим попитом в архівах і бібліотеках. Відрізняються доступною ціною та здатністю витримувати різні статичні навантаження, у тому числі високі. Універсальні, підходять не лише для документації, а й інших товарів;
  • багатоповерхові мезонінні. Підходять для складів і приміщень для зберігання з високою стелею. Використовуються під час організації робочих місць, зокрема адміністраторської зони, пунктів збирання та розподілу.

Виробниче підприємство FORSTOR виготовляє також інші системи для зберігання, які відрізняються за призначенням. Це самонесучі конструкції, який легко монтуються й транспортуються з одного місця на інше, архівні, торговельні, спеціалізовані стелажі.

Які варто вибрати

Як уже писалося вище, потрібно враховувати конкретні характеристики товарів. Має значення не тільки тип, але також вага й габарити – в залежності від цих показників, ярусам надають різну вантажність. Якщо незрозуміло, яка саме система підійде, варто попередньо проконсультуватися з фахівцями компанії «Форстор». Тут займаються проєктуванням і виготовленням стелажів за індивідуальними показниками.

На сайті підприємства можна ознайомитися з уже реалізованими проєктами. Компанія завжди знайде оптимальне рішення, щоб використати корисний простір складу та компактно розмістити товари.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше