Суд скасував арешт на частину акцій Київстар та lifecell через “описку в рішенні”

Шевченківський районний суд Києва змінив рішення про арешт акцій мобільних операторів Київстар і lifecell. Тепер він стосується не всіх корпоративних прав цих двох компаній, а лише часток, що контролюються російськими олігархами.

Про це повідомляють у судовому реєстрі.

4 жовтня суд за клопотанням Офісу генпрокурора наклав арешт на корпоративні права у вигляді:

→ 100% статутного капіталу ТОВ “Лайфселл”, що належать зареєстрованій у Нідерландах компанії Lifecell Ventures Cooperatief U.A.;
→ 99,99% статутного капіталу ПрАТ “Київстар” у вигляді акцій, що належать зареєстрованій у Нідерландах компанії Veon Holdings B.V.

Через кілька днів з Офісу генпрокурора до суду звернулися ще раз, заявивши про описку в рішенні.

Виявилось, що потрібно було накласти арешт тільки на 19,8% статутного капіталу lifecell та 47,85% статутного капіталу Київстару, тобто частки, які належать структурам, пов’язаним із LetterOne. Це інвестиційний холдинг, заснований росіянином Михайлом Фрідманом і його партнерами.

Суд задовольнив прохання прокурора і виправив описку.

В іншій частині судове рішення залишилося без змін.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше