Супутник зафіксував пошкодження на аеродромі в Краснодарському краї

З’явилися супутникові знімки атакованого в ніч на 27 квітня аеродрому у станиці Кущівська Краснодарського краю.

Відповідні знімки оприлюднив аналітик Брейді Афрік у своєму Х (ex-Twitter).

На супутникових знімках видно сліди великої пожежі на одному зі стоянкових місць.

Велика площа пожежі вказує на те, що на цьому місці міг знаходитися літак, однак при цьому, принаймні візуально, жодних уламків немає.

Можна припустити, що росіяни оперативно прибрали уламки, або ж на цьому місті міг знаходитися склад боєприпасів, паливно-мастильних матеріалів або розміщувався автотранспорт.

Менша за площею пляма знаходиться напроти стоянкового місця, там також міг розміщуватися літак, склад або автотранспорт.

У іншому місці аеродрому, ідентифікованому OSINT-спільнотою як склад модулів управління та корекції, також видно сліди ураження.

Біля складу розміщується Су-27/30/34/35, біля якого також є плями, що схожі на сліди пожежі, однак це може бути лише тінь або сліди на покритті аеродрому.

Російський пропагандист Fighterbomber (Ілля Туманов) коментуючи удар безпілотників по аеродрому заявив, що за суму збитків, завданих від цього удару, можна було збудувати укриття під штатну чисельність літаків одного полку.

Нагадаємо, що окрім аеродрому дрони атакували нафтову інфраструктуру та інші об’єкти у Слов’янському, Сіверському та Кущівському районах Краснодарського краю.

Відомо про атаку на Ільський НПЗ, через вибудувану систему захисту резервуарний парк буцімто не постраждав, а ректифікаційна колона зазнала ушкоджень.

Всього, за заявами місцевої влади, Краснодарський край атакували 66 дронів.

Джерело Мілітарний

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше