Система ППО CROWS II від виробника ЗРК NASAMS пройшла вогневі випробування (відео)

Під час проведення в Саудівській Аравії навчань Red Sands американська армія провела випробування модернізованої контейнерної системи ППО CROWS II. Для знищення цілей вона використовує ракети APKWS II з системою лазерного наведення.

Згідно з даними The Drive в CROWS II використовується чотирьохзарядна ракетна установка Arnold Defense LAND-LGR4 з чотирма ракетами. Вона змонтована на бойовій станції. Виробником системи ППО є Kongsberg Defense. Вона ж виробляє комплекси NASAMS, які експлуатуються українською армією.


Варто зазначити, що пускові установки CROWS II використовуються американською армією досить давно. У Саудівській Аравії була випробувана модифікована система ППО. Її бойова платформа знаходиться в контейнері з відкидною кришкою.

Для розгортання CROWS II потрібно два солдати. Вони витрачають на підключення системи ППО до джерела живлення, заряджання ракет і активацію близько 30 хвилин. Контейнери з ПУ можна об’єднати в одну мережу за допомогою Ethernet. В цьому випадку вони знищуватимуть повітряні цілі спільно.

CROWS II комплектується РЛС RPS-42 виробництва Leonardo. Станція знаходиться в контейнері разом з пусковою установкою. Для наведення ракет на ціль вона використовує інфрачервоні камери і оптичний лазер. Контейнерні системи ППО хороші тим, що їх можна доставити на вантажівці у будь-яке місце з метою подальшого розгортання. Такий підхід забезпечує більшу гнучкість експлуатації.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело prostomob
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше