Телескоп Хаббл зробив неймовірне фото зоряного моста між галактиками

Космічний телескоп Хаббл зробив фото зоряного мосту завдовжки 250 тис. світлових років, що простягається між двома галактиками з групи Arp 295, повідомляє NASA.

Телескоп Хаббл сфотографував зоряний міст між двома галактиками — фото

 

Коли галактики розташовані настільки близько, що гравітаційно впливають на форму одна одної, вони називаються взаємодіючими галактиками. Процес взаємодії відбувається протягом мільярдів років і може призвести до злиття галактик.

Злиття галактик вважається поширеним явищем, наприклад, Чумацький Шлях зіллється з масивною галактикою Андромеди приблизно через 4 млрд років.

Група Arp 295 складається з трьох спіральних галактик — Arp 295a, Arp 295b та Arp 295c. Вони розташовані за майже 270 млн світлових років від Землі у напрямку сузір’я Водолія.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше