TikTok викуплять щоб запобігти блокуванню в США

Інвестор Кевін О’Лірі (Kevin O’Leary), відомий учасник популярного шоу та платформи для підприємців “Shark Tank”, висловив намір придбати соціальну платформу TikTok у разі просування запропонованої заборони на її використання. Він упевнений, що угода не пройде під контроль великих технологічних компаній, таких як Meta та Google, оскільки регулятори не допустять цього, пише The Hill.

Що відомо

У Палаті представників було представлено двопартійний законопроєкт, який передбачає заборону на використання TikTok, якщо його материнська компанія ByteDance не відокремиться від додатка. Законопроєкт був внесений провідними законодавцями Спеціального комітету Палати представників з Китайської комуністичної партії.

О’Лірі стверджує, що TikTok є однією з найуспішніших рекламних платформ у соціальних мережах на сьогодні і оцінюється в мільярди доларів. Він готовий придбати платформу, яку активно використовують усі його компанії.

Якщо законопроєкт ухвалять, у ByteDance буде понад п’ять місяців на те, щоб відокремитися від TikTok. В іншому разі використання платформи стане незаконним у США.

Президент Байден підтвердив, що підпише законопроєкт, якщо його ухвалить Конгрес.

Для тих, хто хоче знати більше:

Кевін О’Лірі заявив, що не допустить заборони TikTok у США

Кевін О’Лірі (Kevin O’Leary), відомий як Mr. Wonderful і Maple Man, народився 9 липня 1954 року в Монреалі, Канада. Він є бізнесменом, інвестором, журналістом і телеведучим. О’Лірі співзасновник SoftKey Software Products, компанії, яка продавала програмне забезпечення, орієнтоване на сімейну освіту і розваги. Наприкінці 1980-х і 1990-х років SoftKey стала великим консолідатором на глобальному ринку освітнього програмного забезпечення, купуючи конкуруючі компанії. SoftKey згодом змінила свою назву на The Learning Company і була придбана Mattel 1999 року, що зробило О’Лірі мультимільйонером. Він також відомий участю в телешоу “Shark Tank”, де він інвестує в стартапи.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше