Трагічний інцидент, електромобіль Xiaomi SU7 потрапив у смертельну аварію

У Китаї сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода за участю електромобіля Xiaomi SU7. За повідомленнями місцевих ЗМІ, автомобіль раптово вийшов з-під контролю на парковці, врізався в інші транспортні засоби та пішоходів, що призвело до однієї смерті та трьох поранень. Однак представники Xiaomi заявили, що вину автомобіля не доведено.

Компанія Xiaomi офіційно визнала факт аварії та повідомила про співпрацю з поліцією під час розслідування. Також було розпочато власне розслідування обставин події за участю Xiaomi SU7. Xiaomi заявляє, що поліція, вивчивши дані з бортового комп’ютера автомобіля, підтвердила, що в момент аварії електромобіль перебував у справному стані, а педалі гальма й акселератора функціонували нормально.

Xiaomi також висловила невдоволення на адресу китайських ЗМІ за поспішні висновки і використання виразів на кшталт “автомобіль вийшов з-під контролю” і “відмова гальм”, зроблені без точної інформації. Насамкінець, компанія запевнила, що вона співпрацює з власником автомобіля і постраждалими, щоб щиро розібратися в наслідках цієї трагедії та обіцяла своєчасно повідомляти про нові подробиці в міру їхньої появи.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше