Туалет з видом на стратосферу та космос: американська компанія показала капсули для космічних туристів

Якщо космічний корабель компанії Blue Origin здатний доставити космічних туристів на висоту в 100 км, що є початком космосу, а космічний літак компанії Virgin Galactic на висоту 80 км, що є майже космічним простором, то Space Perspective пропонує трохи інший досвід.

Наприкінці 2024 року компанія зі США планує розпочати регулярні запуски в стратосферу на висоту в 30 км своєї капсули “Нептун”, що переміщуватиметься за допомогою кулі, наповненої воднем. Хоча під час польоту тут неможливо випробувати невагомість, і фактично космічні туристи перебуватимуть в атмосфері Землі, все ж Space Perspective позиціонує себе як постачальника послуг космічного туризму.

На борту сферичної капсули зможуть одночасно перебувати 8 туристів, які заплатять за квиток 125 тисяч доларів. Якщо сам політ загалом триватиме 6 годин, то тільки 2 години капсула паритиме над поверхнею Землі в стратосфері. Попри це, нашу планету буде видно повністю так, ніби це був справжній політ у космос. До речі сам космос також можна буде побачити завдяки величезним панорамним вікнам. Туристи зможуть комфортно розміститися на м’яких сидіннях, тут працюватиме бар, а також доступний Wi-Fi.

Але в компанії Space Perspective стверджують, що найкращим місцем для спостереження за Землею і космосом на капсулі “Нептун” буде туалет. Адже саме тут можна усамітнитися і робити фотографії, завдяки тому, що на кришці унітазу розміщено м’яке покриття. При цьому туалет буде пофарбований у заспокійливі тони, тут буде розміщено живі рослини, а також гратиме заспокійлива музика.

Представники компанії Space Perspective заявляють, що в цьому туалеті можна з комфортом залишитися на деякий час, зробити селфі, надіслати ці знімки на Землю і насолодитися моментом повної самотності в стратосфері.

Джерело Daily Mail

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше