У білорусі запровадили режим контртерористичної операції

У білорусі оголосили режим контртерористичної операції в Лельчицькому районі Гомельської області, який межує з Україною. Білоруське КДБ закликало місцевих жителів зберігати спокій і підкорятися вимогам силовиків.

Як повідомляють білоруські ЗМІ, у регіоні проводять навчання КДБ.

Журналістам білоруської служби “Радіо Свобода” в Лельчицькому райвиконкомі сказали, що “боятися нічого”, а оголошена тривога – чергове тренування спецслужб.

“У нас уже не вперше проходять навчання. Вони перевіряють готовність своїх структурних підрозділів”, – розповіли у відомстві.

Режим контртерористичної операції – це низка спеціальних заходів, спрямованих на припинення акту тероризму, мінімізацію його наслідків, припинення діяльності терористичної організації, незаконного збройного формування.

Джерело obozrevatel

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше