У Disney прокоментували, чому вирізали промову Мстислава Чернова в телеверсії “Оскара”

У Disney Entertainment пояснили, чому не включили в скорочену міжнародну версію церемонії “Оскар” нагородження фільму “20 днів у Маріуполі”. За даними Голосу Америки, рішення про скорочення ухвалили ще декілька тижнів тому і воно було повʼязане з часовими обмеженнями.

Компанія посилається на те, що номінації обирали ще під час планування, яке було наприкінці лютого. Тоді імена переможців ще не були відомі.

“Втім, зведений підсумок усіх пропущених переможців, зокрема “20 днів у Маріуполі”, до скороченої версії включено”, — заявили в Disney Entertainment.

Водночас представники наголосили, що ліцензії на показ повної та скороченої 90-хвилинної версії церемонії в Україні надали Суспільному.

Джерело liga

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше